Kommunfullmäktigegruppen | Sverigedemokraterna Motala/Vadstena

Kommunfullmäktigegruppen

11159959_810123939043475_3302520569593090582_n

 

Namnen är från vänster på bilden, Krister finns inte med.

Johnny Karlberg

Ledamot Kommunfullmäktige

Ledamot Kommunstyrelsen

Suppleant Bildningsnämnden

Epost:

johnny.karlberg@sd.se

johnny.karlberg@motala.se

Joakim Pripp

Gruppledare

Ledamot Linköpings Tingsrätt, Nämndeman

Suppleant Kommunstyrelsen

Suppleant Socialnämnden

Epost:

joakim.pripp@sd.se

joakim.pripp@motala.se

Anne-Kristin Jedler

Suppleant Kommunfullmäktige

Ledamot Strategiberedningen

Epost:

anne.kristin.jedler@sd.se

anne-kristin.jedler@motala.se

 

Marcus Lejonqvist

Ledamot Kommunfullmäktige

Ledamot Bildningsnämnden

Epost:

marcus.lejonqvist@sd.se

marcus.lejonqvist@motala.se

Fredrik Lantz

Vice gruppledare

Ledamot Kommunfullmäktige

Ledamot Socialnämnden

Politisk sekreterare

Epost:

fredrik.lantz@sd.se

fredrik.lantz@motala.se

Krister Thorén

Ledamot Kommunfullmäktige

Epost:

krister.thoren@sd.se

krister.thoren@motala.se